آموزش دانلود آپدیت بازی های PS3 با PC

دانلود آپدیت بازی های PS3 با کنسول میتونه مشکل بزرگی باشه، بخصوص برای فایل های بزرگ! که با اینترنت ما ساعت ها وقت میبره و عمر کنسولتون به هدر میره.
برای صرفه جویی در مصرف برق، و عمر کنسول میتونید فایل آپدیت رو با کامپیوتر یا حتی گوشی خودتون دانلود کنید! و توسط یک فلش درایو به کنسول انتقال بدین و نصب کنید.

برنامه PS3 Games Update

بازی هایی که به صورت دیجیتالی یا فیزیکی میخرید(نسخه های کرک شده هم شامل این موضوع میباشد! ) دارای یک کد منحصر به فرد برای هر بازی و منطقه جغرافیایی و ورژن های مختلف گیم همانند نسخه سال GOTY یا Special Edition هست، شما میتونید با سرچ اون کد داخل این نرم افزار آپدیت های منتشر شده برای بازی رو ببینید و با خود نرم افزار دانلود کنید؛ در صورت نیاز میتونید لینک رو کپی کنید و با برنامه IDM تو سیستم یا ADM تو اندروید آپدیت هارو دانلود کنید.
این کد در اکثر مواقع به صورت BLES00441 یا BLUS30674 یا NPEB90328 یا NPUB30073 هست که با توجه به ریجن گیم تفاوت دارن. شما میتونید با نگاه کردن به مشخصات روی جلد بازی به این کد دسترسی پیدا کنید، هنگام دانلود به مشخصات دقت کنید تا بعداٍ به مشکلی بر نخورین. البته با برنامه مولتی از داخل دستگاه میشه نسخه رو متوجه شد، روی گیم مورد نظرتون مربع رو بزنید زیر کاور بازی، کد مخصوص بازی رو نشون میده 😉

ابتدا نرم افزار رو از این لینک دانلود کنید . محیط داخلی اپ بسیار سادست، کد گیم رو تو TextBox “Ttile ID” تایپ میکنید و گزینه Verify رو انتخاب میکنید.

همونطور که تو عکس هم میبنید، با راست کلیک روی آپدیت میتونید با خود نرم افزار دانلود کنید، برای کپی لینک گزینه دوم Copy URL to clipboard رو انتخاب کنید.

بعد از دانلود آپدیت ها، فایل های پکیج رو به حافظه روت فلش درایور انتقال بدین و توسط Package Manager داخل XMB کنسول نصب کنید. نکته مهم آپدیت هارو با ترتیب دانلود شده نصب کنید، به کد پکیج دانلود شده نگاه کنید و با ترتیب اعداد اقدام به نصب کنید. 😀

3 thoughts on “آموزش دانلود آپدیت بازی های PS3 با PC”

  • درود؛ به CFW ارتباطی نداره! آپدیت برای گیمه، دانلود کنید با پکیج منیجر نصب کنید.

   Reply
 1. سلام ببخشید این نوشته هایی که گفتین برای کنسول‌ ps3 اورجینال است
  یا برای کنسول‌ps3کپی خور است
  ممنونم جواب بدین

  Reply

یک دیدگاه متفاوت میتواند دنیا را تغییر دهد