شرایط اسپانسرینگ

سیستم اسپانسرینگ به کسب و کار شما امکان پیشرفت سریع، تبلیغ در محل مناسب، و امکان بررسی توسط متخصص آن حوزه را به ارمغان میاورد. در بازار آنلاین کاربران زمان زیادی صرف پیدا کردن نقد و بررسی از محصول مورد نظرشون می‌کنند. بررسی یک محصول با دیدگاه خریدار همگام با برطرف کردن سوال‌های احتمالی باعث شناخته شدن و افزایش نفوذ برند نیز می‌شود.

پیشرفت اقتصاد کشور باعث ورود محصولات فراوان برای رفع مشکلات مختلف شده. و خریدار هنگام سفارش به علت وجود انتخاب زیاد دچار سردرگمی میشه. وجود یک بررسی برای معرفی و توضیح کارکرد و کیفیت محصول به مشتری امکان مشاهده و رفع شک‌های احتمالی فراهم می‌کنه.

پلن‌ها

شرایط اسپانسرینگ

بسته به نیاز شما،در حالت‌های مختلف میتوانیم همکاری داشته باشیم:

اختصاص صفحه مخصوص | رپورتاژ آگهی

صفحه اختصاص داده شد کامل در اختیار شما خواهد بود. و سایت هیچ دخالتی در مطالب نوشته شده نخواهد داشت. برای روشنی نوع مطلب تگ رپورتاژ آگهی نیز در این صفحات موجود خواهد شد. همچنین در صورت تمایل مطلب به دسته بندی‌ مرتبط داخل سایت اضافه خواهد شد.

اسپانسرینگ محصول یا سرویس

در دنیای آنلاین با وجود هزاران محصول، برخوردار بودن از نقد و بررسی‌های تخصصی به معرفی و فروش بهتر محصول یا خدمات شما کمک بسزایی می‌کند. طی سرویس اسپانسرینگ شما میتوانید با ارسال محصول برای نقد و بررسی تخصصی یا ایجاد دسترسی به خدماتی که ارائه میدهید اسپانسر نقد و بررسی شوید.

نکته: نقد و بررسی منصفانه و براساس شرایط خواهد بود. در صورت علاقه به معرفی محصول توسط خودتون میتونید از آپشن بالا استفاده کنید.

بنر تبلیغاتی در بلاگ

بنرهای تبلیغاتی در وبلاگ و پست‌ها قابل مشاهده خواهد بود. هزینه براساس نوع بنر و محل نصب متفاوت می‌باشد. هزینه بنزهای متحرک نسبت به ساده بیشتر می‌باشد.

بازدید روزانه بلاگ

در حال حاضر میانگین ورودی وبلاگ روزانه نزدیک 210 کاربر می‌باشد.ورودی ماهانه نیز تقریباً 6700 کاربر هست. و با بهینه سازی و افزودن مطالب جدید روبه افزایش است. البته ورودی طی بازه‌های مختلف زمانی افزایش چشمگیری دارد. اما برای شفافیت موضوع میانگین را معیار ذکر کردم.

شروع همکاری

از طریق فرم زیر می‌توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت هزینه سفارش محاسبه شده و برای هماهنگی بیشتر ارتباط برقرار خواهیم کرد.