تجربه فعالیت ۹ ساله در انجمن لیون کامپیوتر

حمایت از سایت

اگر مطالب بهتون کمک کرد، لطفاً با حمایت از وبسایت به پیشرفتش کمک کنید.

شماره کارت بانک سپه

5892-1014-1860-5453

تمامی لینک‌های دانلود نیم‌ بها هستند.

سرفصل مطالب

انجمن‌های کامپیوتری چندین ساله در فضای آنلاین ایران فعال هستن. برخی با ایجاد محیط امن و محترمانه در تلاش برای جذب کاربران بیشتر هستن و برخی برای سود خود تحت هر شرایطی تلاش می‌کنن حق کاربران ضایع کنن.

فعالیت از سال 1394

از سال 94 در انجمن لیون کامپیوتر فعال بودم، و بسیاری از کاربران یوزر HADI MP میشناسن. طی سال‌های اخیر هر چقدر شرایط واردات قطعات بخاطر برندهایی همچون پردیس سیاره کرمان محدودتر شد. فعالیت در این انجمن و پیشنهاد قطعات خارجی همونقدر سخت‌تر می‌شد!

بکنار کمبود قطعات، حتی مشاوره و پیشنهاد قطعه با کیفیت باعث ناراحتی و واکنش شدید این انجمن و اشخاص بخش نظارت می‌شد. و هربار با تهدید به بستن کاربری و اعمال محدودیت تلاش می‌کردن کاربران با تجربه رو ساکت کنن!

کیفیت آشغال پاور گرین GED-700 و عدم پاسخگویی شرکت واردکننده

طی نقد و بررسی پاور 700GED تمام نقاط قوت و ضعف این محصول پوشش دادم. طبق معمول وقتی کاربری در انجمن یا وبسایت شخصی خودم مشاوره درخواست میکنه سعی می‌کنم کامل براش توضیح بدم تا جای شک نباشه!

چند روز پیش یک کاربری بین خرید پاور کولرمستر 750 وایت و این مدل شک داشت و تاپیکی ایجاد کرده بود. طی چند روز بخاطر دلخوش نداشتن از وضعیت سایت مذکور هیچ پیامی نفرستادم. تا اینکه کاربران دیگر انجمن با ارائه تجربه خودشون شروع کننده تاپیک برای خرید مدل بهتر راهنمایی کرده بودن.

در این میان کارمندان گرین که در سایت مذکور فعالیت شدید دارن با توهین به کاربران دیگر و تلاش برای غیر منطقی نشون دادن توضیحاتشون و القای “هیچی بلد نیستین شما” همه رو به مسخره گرفته بودن.

با مشاهده وضعیت طی یک پست 10 مورد از مشکلات پاور زباله GED ذکر کردم و از همون کاربری که ادعای خدایی می‌کرد درخواست توضیح سوال‌ها بصورت فنی و منطقی کردم.

همون شخص بجای پاسخ به سوال‌های فنی شروع به توجیه و توهین به شخص من و دیگران کرد. و طبق معمول حتی یک ناظر از این انجمن به ایشون اخطار نداد.

محروم شده. شما از این سایت محروم شده‌اید!

امروز سایتشونو باز کردم و با جمله بالا روبرو شدم! از ترسشون حساب کاربری و تمام نوشته‌‌های شخصی منو حذف کردن. فساد در این انجمن از حد و مرز گذشته و توسط جریان خاصی کنترل می‌شه. هیچکس حق نداره محصول بهتری پیشنهاد بده و برای مشکلات یک زباله از کارمند اون شرکت سوال فنی بپرسه. اما همون کارمند میتونه به زمین و زمان توهین کنه و برچسب “شما بلد نیستید” بزنه.

عدم تحمل شرکت گرین حتی برای پرسش سوال فنی

این شرکت طی چندین سال فعالیتش با عرضه محصولات چینی بجای ساخت ایران و استفاده از مزیت‌های این سیستم حق ملت و بیت المال خورده. حالا حتی تحمل پاسخ به چند سوال فنی در مورد محصول چینی خودشو هم نداره. و فقط سعی میکنه با استفاده از قدرت مالی و نفوذش منتقدان ساکت کنه. جناب گرین خداوند بالاست. همانطور که قبلاً گفتم یک قرون از پول این پاور حلال نمی‌کنم.

آیا فعالیت در لیون کامپیوتر برای من مهم است؟

خیر. تنها دلیل فعالیتم کمک به مردم بود. با بی‌کفایتی اخیرشون تحت هیچ شرایطی به این انجمن جهت‌دار برنخواهم گشت.

به شما عزیزان هم توصیه می‌کنم، بجای تلف کردن وقت و اعصاب خود در چنین انجمن‌هایی به یادگیری حرفه جدید بپردازین. بسیار بهتره!

دیدگاه شما برای ما مهم است

حمایت از سایت

اگر مطالب بهتون کمک کرد، لطفاً با حمایت از وبسایت به پیشرفتش کمک کنید. 

شماره کارت بانک سپه

5892-1014-1860-5453